Binance İle Fan Token Nasıl Oluşturulur?

Yazar Yorum Yap 45 views

Binance ile Fan Token oluşturmak son zamanlarda takımların özellikle gerçekleştirdiği bir yatırım aracıdır. Dünya üzerinde 8 milyar insan yaşar ve bu insanların yarısı taraftarlık duygusuna büyük bir önem verir. Bu nedenle insanları bir çatı altında toplamak için takımlardan daha iyi bir yöntem yoktur.

Binance ile Fan Token almak isteyen kişiler chiliz altyapısını kullanırlar. Yatırım yapmak isteyen kişiler Binance üzerinden birçok farklı imkanlara sahip olurlar. Takımların kendi tokenlerini oluşturması için akıllı sözleşmeleri kullanması gereklidir. Herhangi bir varlık temsilcisi olmadan da token yaratılabilir. Takımlar kendilerine ait bir blockhain oluşturmak için oldukça fazla emek verirler. Detaylı ve uzun süreli bir çalışmadan sonra blockhain oluşturulabilir. Ancak takımların fan token oluşturması oldukça kolay bir süreçtir. Çünkü fan token varken var olan bir sistem kullanılır. Zaten sistem mevcut olduğu için de takımlar bu işlemi oldukça kolaylıkla yapabilirler.

Fan Token Nedir?

Fan Token Binance üzerinde kurulan ve taraftar takımlarının oluşturduğu kendilerine ait kripto paralardır. Yatırımcılar bu paralardan satın alarak yatırım yapabilir hem de takımlarının kalkınmasına destek olabilirler. Binance her zaman güvenilir hizmet sunan bir borsa olarak hizmet verir. Bu nedenle yatırımcılar güvenilir bir yatırım için Binance borsasını tercih ederler.

Hangi Kulübün Fan Tokeni Mevcut?

Birçok farklı spor takımı kendisine ait fan token oluşturarak taraftarlarına yatırım imkanı sağlar. Özellikle seçkin kulüpler kendilerine ait tokenler ile piyasada yer alır. Binance piyasası içerisinde onlarca farklı takıma ait token bulmak mümkündür. Bu yatırımlar hem kişiler hem de takımlar için faydalı olur. Her iki taraf da bu yatırımlar ile oldukça fazla kazanç sağlayabilirler. Yatırımcılar kendi takımlarına ait tokenler ile ciddi kazançlar elde edebilirler.

Galatasaray, Juventus, Göztepe, Başakşehir, Göztepe, Fenerbahçe ve AC Milan kendisine ait tokenleri bulunan takımlar arasında yer alır. Ayrıca Manchester City, Paris Saint – Germain Fan Token, Barcelona ve Atletico Madrid de kendisine ait fan tokeni bulunan takımlardandır. Yatırımcılar istedikleri takıma ait fan tokenleri satın alarak yatırım yapabilirler. Fan tokenlar sayesinde kulüplerini desteklemek isteyen taraftarlar satın alma emri ile kendileri için de yatırım yapabilmektedirler.

Etiketler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Ahmet Öztürk