Ethereum Geleceği İle İlgili Tahminler

Yazar 3 Yorum 186 views

Bitcoin ardından piyasaya çok sayıda kripto para çıkmıştır. Bunlardan biri de 30 Temmuz 2015’de başlayan Ethereum’dur. Peki, Ethereum Geleceği İle İlgili Tahminler neler? Bu soru yatırımının boşa gitmemesini isteyen her yatırımcı tarafından önemlidir. Burada öncelikle güncel fiyatlara değinmek gerekir;

 1. Fiyat: 29,412,86 Türk Lirası
 2. Son 24 Saatteki Hacmi: 360,123,956,352 Türk Lirası
 3. Piyasa Değeri: 3,400,627,150,748 Türk Lirası

Tıpkı borsa ve diğer coinlerin artıp-azalması gibi, Ethereum da dakikalık olarak güncellenir. Bunda arz-talep meselesi, olumlu-olumsuz yorumlar, finansal şartlar gibi çok sayıda madde etkendir. Amsterdam Borsasında tam zamanlı trader olan Michael van de Poppe, yaptığı tahmin listesinde 10,000 ile 17,000 dolar arası maksimum fiyat beklediğini belirtmiştir.

Bir başka analist olan ve DataDash kurucusu olan Nicholas Merten de “patlayacağını” düşündüğü coinler arasında Ethereum’da yer vermiştir. Birçok kişi tarafından tanınan Brian Jung da yaptığı açıklamada büyümesi yönünde potansiyel olduğuna dair görüşte bulunmuştur.

Bununla beraber, bunların bir tavsiye niteliği taşıdığı da düşünülmemelidir. Zira hayatın dinamik yapısı ve ani olaylar beklenmeyen sonuçlara neden olabilir. Dolayısıyla tercih etmeyi düşünüyorsanız, kendinizin de değerlendirmesi en büyük şarttır.

Ethereum 2021’de Ne Olur?

Yatırım yapmak istiyorsanız, öncelikle o sektörü araştırmanız ve analistlerin görüşlerini bilmeniz gerekir. Bu durum daha doğru kararlar almanızda size yardımcı olur. Peki, Ethereum 2021’de ne olur? Ethereum Geleceği İle İlgili Tahminler neler?Yukarıda vermiş olduğumuz üzere analistler yükselmesine dair görüş vermektedir.

Bu sebeple kendi sitesinden de hareketle ayrıntılı olarak inceleyip, medyadaki ona yönelik haberleri incelemeniz şarttır. Böylece bir fırsatı anında değerlendirmeniz mümkün olabilir. Peki, almak için ne yapmanız gerekir? Bunun için farklı yöntemler olsa da en pratiği borsaları kullanmadır. Şayet küçük bir araştırma yaparsanız, çok sayıda opsiyon olduğunu görebilirsiniz.

Bunların arasında hangisini güvenilir bulmuşsanız, kayıt olduktan sonra satın alım işlemleri yapılabilir.

Ethereum Artma-Azalması Neye Göre Olur?

Kripto paralar her dakika artış ve azalma gösteren yapıya sahiptir. Ethereum 2021 tahminleri olumlu mu olumsuz mu gibi sorular da oldukça önemlidir. Bunun temel nedeni, kripto paraların neye göre fiyat değişikliği yaşadığını bilmemedir. Burada ilk etmen finansal durumlardır.

İkinci etmek ise kullanıcılardır. Eğer madenciler zorluk yaşarsa arz yeterince olmaz ve talep bu şekilde artar. Bu da fiyatları daha da üste çeker. Ancak olmaması durumunda talep üzerinde olduğu için aşağı yönde hareketlenir.

Ayrıca güvenlik sorunları, olumlu ve olumsuz haberler, medya gibi faktörler de fiyatları etkiler. Zira kullanıcılar kötü bir durum olursa zarar etmemek için anında harekete geçer.

Etiketler

3 Yorum

 1. Hangi Altcoin Alınmalı 2021 – Koin Odası – En Kazançlı Kripto Paralar – Koin Odası –

  […] Ethereum Geleceği İle İlgili Tahminler […]

 2. Hangi Kripto Para Alınmalı? – Koin Odası – Kripto Para Stratejileri – Koin Odası –

  […] Ethereum Geleceği İle İlgili Tahminler […]

 3. Takip Edilmesi Gereken Kripto Paralar – Koin Odası – – Koin Odası –

  […] Ethereum Geleceği İle İlgili Tahminler […]

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Ahmet Öztürk