Gelecek Vadeden Altcoinler Nelerdir?

Yazar 4 Yorum 5.227 views

2021 kripto para tahminleri, pek çok yatırımcının merak ettiği konulardan bir tanesidir. Bilindiği üzere birçok insan, kripto paralar üzerinden yatırım gerçekleştirmekte ve hangi para birimlerinin kazançlı olacağı konusunda detaylı bir şekilde araştırma yapmaktadır.

Hangi kripto paraların 2021 yılında yükselişe geçeceği ile ilgili uzmanlar tarafından birçok araştırma yapılmakta olup gelecek vadeden Altcoinler belirlenmeye çalışılmaktadır. Kripto paralarla ilgilenen birçok insan, Altocin’in, Bitcoin için alternatif bir sanal para birimi olarak üretildiğini bilmektedir. Bitcoin dışında kalan kripto para birimlerinin tamamı, Altcoin olarak değerlendirilmekte olup yatırımcıların bir kısmı, Altcoinler üzerinden çeşitli yatırımlar gerçekleştirmektedir.

Altcoinler içerisinde bazıları ön plana çıkarak yatırımcıların yüksek kazançlar elde etmesini olanaklı hale getirmektedir. Pek çok insan, 2021 altcoin tahminleri ile ilgili çeşitli araştırmalar yaparak konu ile ilgili bilgi sahibi olmak istemektedir. Yatırımcıların kazanç sağlayabilmesi için hangi Altcoinlerin ön plana çıktığını ve gelecek vadettiğini bilmesi gerekmektedir.

Gelecek Vadeden Altcoinler Nelerdir?

Gelecek vadeden Altcoinler, pek çok uzmanın merak ettiği ve üzerinde araştırmalar yaptığı konulardan bir tanesidir. Bilindiği üzere Altcoinlerden bazıları, sahip olduğu özelliklerden ötürü ön plana çıkmakta ve yatırımcılara pek çok şey vadetmektedir. 2021 kripto para tahminleri araştırmasında ön plana çıkan Altcoinleri genel olarak aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

 • Cardano
 • Filecoin
 • SingularityNet
 • Tezos
 • Ethereum
 • Binance Coin
 • Polkadot
 • Fantom
 • Venüs
 • Uniswap
 • VeChain

Yukarıdaki gibi sıralanabilen Altcoinler, gelecek vadeden Altcoinler olarak değerlendirilmekte olup birçok insan, bu kripto paralar üzerinden yatırım gerçekleştirmektedir.

Filecoin (FIL)

Geleceğin altcoinleri sıralamasında kendisine yer bulan Filecoin, yatırımcıların ilgisini çeken bir kripto para birimi olarak bilinmektedir. Bulut hizmeti sağlayıcıları arasında yer alan Filecoin şirketinin kğresel anlamda bir merkezi bulunmamaktadır. FIL, Filecoin tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüş bir kripto para birimidir. Fiyat artışı beklenen kripto para birimlerinden bir tanesi olan FIL, geleceğin altcoinleri içerisinde yer almaktadır.

SingularityNet (AGI)

Gelecek vadeden Altcoinler içerisinde yer alan SingularityNet, şu anda pek bir popülerliği olmayan ama geleceği alan Altocinlerden bir tanesidir. Yapay zeka sayesinde ön plana çıkan AGI, sahip olduğu özellikler itibarıyla pek çok insanın ilgisini çekmiş bulunmaktadır. Kripto para birimi olarak bilinen SingularityNet aynı zamanda yapay zeka modelidir. Bu yüzden özellikle yatırımcılar tarafından ilgi görmektedir. Büyüme yakalaması beklenen kripto para birimi, gelecek vadeden Altcoinler içerisinde yer almaktadır.

Ethereum (ETH)

Pek çok avantaja sahip olan Ethereum, pek çok yatırımcı tarafından ilgi gören Altcoinler’den bir tanesi olarak bilinmektedir. Bitcoin’den sonra yatırımcılar tarafından büyük ilgi gören Ethereum, akıllı sözleşme sunmakta ve pek çok ünlü şirket tarafından desteklenmektedir. Bu nedenlerden dolayı Ethereum, geleceğin altcoinleri arasında yer almaktadır.

Binance Coin (BNB)

Altcoin yatırım tavsiyeleri 2021 olarak bilinen Binance Coin, yatırımcıların ilgisini çeken kripto para birimlerinden bir tanesidir. Binance platform, istediği gibi olumlu bir seyir yakalamış ve bu seyir üzerinden yatırımcıların dikkatini çekmiştir. Konu ile ilgili çeşitli araştırmalar içerisinde olan yatırımcılar, BNB’nin akıllı zincir teknoloji geliştireceğini ifade etmektedir. BNB, sahip olduğu olumlu özellikler bakımından geleceğin altcoinleri içerisinde yer almaktadır.

Tezos (XTZ)

Kendi blok zincir ağına sahip olan Tezos, akıllı sözleşmeler ile işlem görmekte olup bu özelliklerden ötürü avantajlı kripto para birimlerinden bir tanesi olarak kripto para borsasında yerini almaktadır. Video oyunları satın alma, film satın alma konularında ödeme yöntemi olarak sunulan Tezos, yükselmesi beklenen kripto paralar 2021 başlığı altında yer almaktadır.

Uniswap (UNI)

Yatırımcılar tarafından ilgi gören bir diğer kripto para birimi de Uniswap olarak bilinmektedir. Hangi kripto para yükselir 2021 sorusunun bir cevabı olarak gündemde bulunan Uniswap, geleneksel bankacılık sistemlerinde kredi alamayanlar tarafından ilgi görmektedir. Bu bağlamda Uniswap’ın gelecek vadeden bir kripto para birimi olduğunu ifade etmek olanaklıdır.

VeChain (VET)

2021 kripto para tahminleri konusunda kendisine yer bulan ve pek çok yatırımcı ve uzmanın ilgisini çeken VeChain, nesnelerin interneti teknolojisini kullanmayı amaçlamaktadır. Pek çok analist tarafından ilgi gören VeChain, geleceğin altcoinleri içerisinde yer alan bir kripto para birimidir. Kripto para yatırımında verimliliği ön planda tutan pek çok şirket, VeChain üzerinden yatırım gerçekleştirmektedir.

Polkadot (DOT)

Farklı blok zincirleri arasında token ve aynı anda veri akışını sağlama konusunda oldukça başarılı olan DOT, pek çok yatırımcı tarafından yükselmesi beklenen kripto paralar 2021 sıralamasına dahil edilmektedir. Bağlarda paralel zincirlerin oluşması, kullanıcı işlemlerinin gerçekleşmesi ve ağ içinde oy verme ve bilgi akşını sağlama konusunda ön plana çıkan ve bu alanlarda aktif olarak bulunan DOT, geleceğin altcoinleri sıralamasında yer almakta olup pek çok insanın ilgisini çekmektedir.

Cardano (ADA)

Güncel değişimleri en iyi inceleyen kripto para birimi ve teknolojik dinamikleri ile birlikte pek çok insanın ilgisini çekmeyi başaran Cardano, hangi kripto para yükselir 2021 sorusunun bir cevabı olarak gündemde bulunmaktadır. Güvenli ve şeffaf bir ağın yerel kripto para birimi olan Cardano, sahip olduğu özelliklerden dolayı birçok insan tarafından geleceği parlak olarak görülen bir kripto para birimidir. Bu nedenle yatırımcılar tarafından ilgi görmekte ve analizlerin değerlendirmesine tabi olmaktadır.

Yukarıdaki gibi sıralanabilen kripto para birimlerinin tamamı, geleceği olan Altcoinler olarak değerlendirilmektedir.

Etiketler

4 Yorum

 1. Ethereum Madenciliği Hesaplama 2021 – Koin Odası – Koin Odası

  […] Gelecek Vadeden Altcoinler Nelerdir? […]

 2. Kripto Paralardan Nasıl Para Kazanılır? – Koin Odası Alınabilecek Coinler… – Koin Odası

  […] daha üst seviyelere çıkarmak isteyen kullanıcıların merak ettiği en önemli şey ise 2021 Yılında En Çok Kazandıran Kripto Paralar Hangileri?, Kripto Paralardan Nasıl Para Kazanıl…Bu doğrultuda alınacak tavsiyeler doğrultusunda yatırımlarını yapan kullanıcılar olumlu […]

 3. Kripto Para Piyasasına Yeni Başlayanlara Tavsiyeler – Koin Odası – Koin Odası

  […] Gelecek Vadeden Altcoinler Nelerdir? için Kripto Paralardan Nasıl Para Kazanılır? – Koin Odası Alınabilecek Coinler… – Koin Odası […]

 4. Kripto Para Piyasasına Yeni Başlayanlara Tavsiyeler – Koin Odası – – Koin Odası –

  […] Gelecek Vadeden Altcoinler Nelerdir? için Kripto Paralardan Nasıl Para Kazanılır? – Koin Odası Alınabilecek Coinler… – Koin Odası […]

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Ahmet Öztürk